Štýlový RD v Pruskom /Ilava

Druh ponuky: predaj
Cena: 139000.00 €
Vek objektu: 18
Použité materiály: tehla, kvadre
Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii


Ponúkame štýlový RD a záhradu s ovocnými, okrasnými drevinami a zatrávnením v celkovej ploche 873 m2 v obci PRUSKOM/Ilava.
RD má úplne funkčný suterén, 1. nadzemné podlažie a 2. nadzemné podlažie -podkrovie.
Suterén disponuje technickým charakterom, okrem iného s veľkou garážou so vstupom od záhrady. Podlahová plocha suterénu je 105,6 m2.
1.Nadzemné podlažie má všetky prvky moderného bývania a trendové dispozičné usporiadanie /obývacia časť s jedálňou a otvoreným vstupom do kuchyne s kompletným vybavením, spálňu, hygienické zariadenie, šatník, predsieň/. Celková plocha prízemia je 147,6 m2, z toho terasa pozdĺžna a zadná 42 m2. Obývací priestor s predsieňou 50,5 m2.
2.Nadzemné podlažie – podkrovie sa vyznačuje veľkým obývacím priestorom s dominantným a zároveň estetickým aplikovaním drevených prvkov s príslušným hygienickým zariadením. Podlahová plocha je 105,6 m2, z toho obývacia plocha 90,6 m2.

RD je z klasických stavebných materiálov, vybavený euro oknami, podlahou keramickou na prízemí a laminátovou v podkroví. Vykurovanie je s plynovým kotlom, resp. na pevné palivo. Vlastný obehový systém s vyhrievacím médium je v podlahe a v radiátoroch. K RD bola v rámci zásadnej rekonštrukcie z r. 2004 pristavená pozdĺžna krytá terasa a zadná otvorená terasa. Celkový komplex týchto nehnuteľnosti dotvára v určitej dĺžke pevný, a estetický kamenný múr ako ohrada pozemku, ale aj kameňom vyskladaná a betónová prístupová cesta k zadnej časti RD a k záhrade. Záhrada disponuje okrasnými, ovocnými drevinami a zatrávnením so systémom zavlažovania.

Celkom má RD zastavanú plochu 105,6 m2, podlahovú plochu 317 m2/ bez terasy/, obývaciu plochu 141 m2.

RD je napojený na plyn, elektriku. Voda je z vlastného zdroja, čo výrazne racionalizuje náklady na užívanie RD a záhrady. Obecná kanalizácia nie je, využíva sa vlastný systém kumulácie odpadových vôd.

ZAUJALA VÁS PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS. SME PRIPRAVENÍ NA OBHLIADKU RD A UZAVRIEŤ OBCHOD.