RD s prístavbou v obci Dúlov/ Ilava

Druh ponuky: predaj
Cena: 89000.00 €
Vek objektu: 37
Strecha: sikmá
Použité materiály: tehla
Pivnica: ano
Stav nehnuteľnosti: neznámy
Počet WC: 1
Počet kúpeľní: 1Ponúkame na predaj útulný 3 izbový rodinný dom / ďalej len „dom“/ so všetkými funkčnými zónami a centrálnym zdrojom vykurovania. Dom je podpivničený v celkovej ploche 54 m2. Strecha domu je sedlová s voľným podkrovím, ako potenciál na zväčšenie kapacity a modernizácie bývania. Dom je napojený na všetky energie /vlastná voda, obecná voda, elektrika, plyn, obecná kanalizácia/.
Určite Vás pri ponuke domu zaujme vhodná a jednoduchá dispozícia domu, svetlosť, primeraná veľkosť miestností a určite sa to potvrdí pri obhliadke domu. Kvalita ponuky je aj v zastavanom pozemku vhodnej veľkosti a parametrov a v neposlednom rade aj v jeho situačnej polohe v obci.
Pri dome je aj prístavba obytného a hospodárskeho charakteru. V obci takáto kombinácia domu a prístavby je priam žiadaná a v tomto prípade aj optimálna.
Tieto a ďalšie prednosti, ako zdravé životné prostredie, dobré medziľudské vzťahy v obci sú atribúty kvalitného a spokojného nového bývania. Podmienky na predaj /89 000,- eur/ sú férové, zodpovedajúce vyváženej spokojnosti budúcich obchodných partnerov zúčastnených na tomto realitnom obchode.

Súhrnná charakteristika nehnuteľnosti:

A/ Rodinný dom:
- zastavaná plocha 124 m2 / 9,5x 13,0/.
- podlahová plocha 108 m2,
- obytná plocha 50 m2.

B/ Prístavba:
- zastavaná plocha 71 m2 / 5,7x 10,7/,
- výbava: letná kuchyňa, garáž, sklad, toaleta.

C/ Pozemok- predzáhradka, zastavaná plocha, nádvorie :
Veľkosť – výmera : 687,0 m2
Výbava : dreviny, zatrávnenie, spevnenie plochy pre vstup do prístavby, sklenník , vstupná brána, oplotenie.

Obec Dúlov je stredne veľká obec,
na odbočke od hlavného ťahu na Pruské, od Okresného sídla Ilava je vzdialená 7 km . Obec sa kvalitatívne aj kvantitatívne mení, cez modernizáciu stavajúcich RD a výstavbou nových RD. V obci je základná občianska vybavenosť, materská a základná škola 1. stupňa, kultúrne zariadenie a obchod s potravinami, dopravná dostupnosť a zdravé životné prostredie. V obci má svoje nezastupiteľské miesto šport, kultúra, školská a záujmová činnosť.