RD v Dulove okr. Ilava

Druh ponuky: predaj
Cena: 75000.00 €
Vek objektu: 37
Strecha: sikmá
Použité materiály: tehla
Pivnica: ano
Stav nehnuteľnosti: čiastočne prerobený
Počet WC: 1
Počet kúpeľní: 1RK Durea ponúka na predaj RD / ďalej len „ dom „ / postavený v r. 1978. Dom je jednopodlažný s čiastočným podpivničením, podkrovým so šikmou strechou. Dom na začiatku obce Dulov, na konci zastavanej ulice.

Dispozícia domu je ako komplexná 3-izbová bytová jednotka. V priestore podpivničenia sa nachádza technické vybavenie a miestnosť na uskladnenie ovocia a zeleniny, v prízemí sú 3 izby a všetky funkčné zóny / kuchyňa, špajza, zádverie, kúpeľňa s toaletou/. Dom je vykurovaný plynovým kotlom s reguláciou tepla.
Dom je  napojený na elektriku, plyn, dotiahnuté prípojky k domu sú z obecného vodovodu na vodu, a verejnej kanalizácie. Dom disponuje aj vodou z vlastnej studne.
K predaju domu prináleží pozemok s plochou 687 m2 a objekt prístavby /s letnou kuchyňou, garážou, skladom a toaletou /. Tieto segmenty ponuky sú v jednom komplexe, ktorý je vymedzený oplotením a vstupnou veľkou a malou bránou.
Obec Dulov v ktorej sa dom nachádza je stredne veľká obec / 1000/ so základnou občianskou vybavenosťou / materská a základná škola 1. stupňa, kultúrne zariadenie a obchod s potravinami/, s dopravnou dostupnosťou a zdravým životným prostredím. Kvalitatívne aj kvantitatívne mení, cez modernizáciu stávajúcich domov, výstavbou nových domov a skvalitňovaním občianskej vybavenosti obce. Obec Dulov je za obcou Pruské vedľa cestného ťahu na Lednické Rovne. Od Ilavy je vzdialená 7 km .