3izb. byt vo vyhľadávanej časti v Dubnici n/V

Druh ponuky: predaj
Cena: 119000.00 €
Výmera: 67 m2
Vek objektu: 50
Výťah: áno
Podlažie: 3
Použité materiály: panel
Stav nehnuteľnosti: neznámy
Počet balkónov 1


Ponúkame na predaj 3izb. byt s preskleným balkónom po rekonštrukcii a dokonalej obnove s podlahovou plochou 67 m2. Byt sa vyznačuje moderným interiérom v ktorom sú výrazné zastúpené všetky komponenty bytu. Dispozícia bytu je s nepriechodnými izbami okrem obývačky s detskou izbou. Okná sú plastové a stierky izieb kvalitné a vkusné.
Nové zárubne dverí, dvere do všetkých miestností, podlahy parketové, dlažbové vo všetkých izbách, a funkčných zón bývania / kuchyňa, kúpeľňa, toaleta, komora/. V spálni je veľká a účelná vstavaná skriňa, kuchyňa disponuje účelnou a modernou výbavou elektrospotrebičov a linkou s digestorom.
Pri predaji bytu je možné aj odkúpenie nábytku a zariadení podľa záujmu kupujúceho.
Byt je na 3 /7 poschodí v obnovenom bytovom dome na sídlisku Pod kaštieľom. Bytový dom prešiel zásadnou obnovou. Vstupné dvere, elektrický vrátnik, senzorové osvetlenie schodišťa, atď.
Lokalita sa prezentuje dobrou a dostupnou občianskou vybavenosťou / obchody, školy, športoviská, inštitúcie, atď. a zdravým a tichým životným prostredím, s parkovaním pred bytovým domom. Očakávame záujem o našu ponuku nakoľko je zárukou kvalitného bývania a férových podmienok predaja, ktoré sa potvrdia pri optimalizácii predajných podmienok.