Odporúčanie od kupujúcej a zároveň predávajúcej

Dobrý deň, 

prostredníctvom Vašej realitnej agentúry Durea, konkrétne cez maklérku Ivetu Paláčikovú sme pred časom kupovali chatu a zároveň aj druhú predávali. Chceli by sme vyjadriť aj takto slová vďaky pani Paláčikovej za ochotu, ústretovosť, promptnosť, rýchlosť a ľudský prístup. Bola ochotná nám so všetkým pomôcť, poradiť, neexistoval pre ňu nevhodný čas, vždy si veci dokázala zariadiť tak, aby nám vyšla v ústrety. 

Fakt ďakujeme, kiežby každý maklér bol taký - ústretový, ochotný, šikovný a milý zároveň! Prajeme jej a Vašej agentúre len samých spokojných klientov!

S pozdravom Zuzana Lezová

  

Odporúčanie od kupujúcej

p. Paláčiková, 

veľmi rada sa vyjadrím k spolupráci. 

S realitnou kanceláriou Durea som bola v kontakte už pred rokmi pri kúpe nehnuteľnosti a mala som presne ako teraz tie najlepšie skúsenosti. Pracovníci sú milí, ochotní, ústretoví a veľmi promtní. V každom smere doporučujem RK Durea pre kladné referencie. 

Preto ďakujem a pekný deň. Lukáčová. 

  

Referencie od predávajúceho

Ďakujeme Vám za vykonané služby, ktoré ster nám poskytli pri predaji nehnuteľnosti, ktorá sa nachádzala na odľahlom mieste kde prístup nebol najlepší, pol hodiny pešo do kopca nie je ochotný každý absolvovať s každým zákazníkom a bolo ich minimálne 10. Príjemné až kamarátske jednanie maklérov, odvzdanie stavby, prepis, vyplatenie všetko bolo v poriadku. 

S pozdravom Jozef Hudek s manželkou

  

Referencie od kupujúcej

Prostredníctvom realitnej a projektovej kancelárie Durea som si kúpila starý rodinný dom. Spolupráca s nimi bola veľmi príjemná a snažili sa mi vísť vo všetkých smeroch v ústrety, neoklamali ma, nesnažili sa ma zavádzať a ani ma nenútili podpisovať nejaké predbežné zmluvy ako to robia iné realitky. Dala som si dokonca vypracovať aj projekt prestavby, ktorú nám perfektne vymysleli. 

Môžem len odporučiť Dureu,

S pozdravom 

Renáta Vrančíková, Považská Bystrica